Telefónny kontakt: 02/ 577 86 200

 

Adresa:

Mýtna 2886/5, Staré Mesto, Bratislava, 811 07

Centrum prevencie aSANTE!

Pre veľký záujem klientov Centrum prevencie a liečby aSANTE opäť ponúka súbor vyšetrení zameraných na diagnostiku sexuálne prenosných ochorení. Tieto vyšetrenia Vám na objednávku vykonáme diskrétne a rýchlo.
Vážení klienti, radi by sme Vám dali do pozornosti špeciálnu ponuku, ktorú sme pripravili pre Vás a to dovolenkový balíček aSANTE, ktorým by sme Vám radi ušetrili čas v pred dovolenkovom strese. Balíček obsahuje potrebné lieky v prípade zdravotných problémov na Vašej dovolenke. Dúfame, že prežijete Vašu dovolenku bez akýchkoľvek problémov. Pre viac informácií prosím kontaktujte centrum aSANTE. Tel.: 02/577 86 222 02/577 86 221 E-mail: recepcia@asante.sk
Vážení klienti, cestovanie sa stalo v ostatných rokoch súčasťou životného štýlu. Nedostávame sa však do kontaktu len s inými spoločenstvami a kultúrami, ale aj s inými chorobami, ktoré sa u nás nevyskytujú alebo vyskytujú len v menšej miere. Preto by sa človek, ktorý sa chystá na cesty – nielen do exotických krajín, ale napríklad aj na bežnú dovolenku – mal zaujímať aj o to, čo ho okrem kultúry, mora či zábavy môže za hranicami stretnúť. Vírusová hepatitída nie je na Slovensku neznámou chorobou, každoročne máme lokálne epidémie. V ostatných dvoch rokoch sa počet prípadov vírusových hepatitíd každoročne pohybuje na čísle takmer 2 500 prípadov. Pritom Slovensko patrí ku krajinám, kde je výskyt žltačky typu A a B na podstatne nižšej úrovni, než napríklad v krajinách strednej a východnej Európy ako aj severnej Afriky. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča pri cestovaní prakticky do všetkých krajín Afriky, Ázie, Južnej a Strednej Ameriky, ale aj na Balkán a do Stredomorských krajín očkovanie proti žltačke typu A aj B práve preto, že sú to choroby, ktoré doslova nie je problém získať. Veď na to, aby ste získali žltačku typu A stačí, ak si dáte nápoj, v ktorom sa náhodou ocitnú kocky ľadu z infikovanej vody, alebo siahnete po chutne vyzerajúcej miestnej špecialite pripravenej priamo na trhovisku.